vospfs.cz

Rande zrušení


rande zrušení

Můžete mi pomoci? Mladý muž mě přesvědčil, abych se setkal před 2 měsíci, řekl mu, abych s ním navždy chodil, ale nikam jsem nepřišel. Rozhodla jsem se, že nemá zájem, ale pak mě znovu kontaktoval a požádal o setkání s mou současnou pozicí, která platí nejvíce! Slíbil, že mi dnes zavolá, ale nezavolal. Po zrušení se však prosím podívejte.

.

Nebuďte uražení - a naštvaní. Je to jen přechodná fáze, kterou prochází každý, je třeba poradit se při randění a uvolněně komunikovat.

.

Většina lidí na světě chce být laskavá. Proto jsou často využíváni a nuceni druhými dělat věci, kvůli kterým se cítí hloupě, zrazeni nebo podvedeni - Při jednání s obtížnými lidmi v práci je důležité rozlišovat mezi osobními a profesními vztahy. Jedna věc je, pokud se kolega rozhodl, že s vámi nepůjde na oběd. Pokud však zrušil obchodní schůzku s vámi nebo porušil slib daný zákazníkovi, měli byste okamžitě jednat.

.

Děkujeme a vítáme vás v komunitě! Jsme rádi, že vás můžeme přivítat, a děkujeme, že jste s námi. V této komunitě chceme společně testovat produkty, služby nebo vlivy značek.

.

Co byste dělali v situaci, ve které jsem se ocitl já? Jak byste reagovali? Mám mu něco napsat, nebo to prostě přejít a zapomenout na to? Děkuji za vaše rady a zkušenosti!

.

Bing Google